GryKulki

Kulki Woobies

Bez nazwy-5

Kulki Woobies to kultowe pryskające kulki przy których każdemu poprawi się humor. W tej grze pryskające kulki macie do przejścia kilkanaście różnych plansz, w których chodzi o to, aby usunąć z planszy wszystkie futrzate kulki, które robią do was zabawne minki. Kulki Woobies urzekły ludzi na całym świecie, więc nie może ich zabraknąć również na naszym portalu. To naprawdę świetne pryskające kulki, w które powinien zagrać każdy bez względu na wiek czy płeć. Kulki Woobies dostarczają mnóstwa wspaniałej zabawy i radości, można się przy nich wyśmienicie zrelaksować oraz zapomnieć o szarym, ponurym świecie, który nas otacza.

Jeżeli lubicie pryskające kulki to koniecznie musicie zagrać razem z nami w Kulki Woobies. Ta kultowa gra musi zagościć w waszych domach – jestem pewna, że ją pokochacie, bo jak nie kochać takich słodkich mordeczków, jakie mają właśnie te futrzate kulki? : ) Do gry w Kulki Woobies potrzebna wam jest jedynie myszka, więc jeśli macie ją teraz w dłoni to klikacie start i zaczynamy zabawę – po co marnować czas, skoro tyle fajnych gier kulki czeka na was na naszym portalu? Zapraszamy gorąco do zabawy i zachęcamy do dzielenia się naszymi grami kulki na portalach społecznościowy!

Graliście kiedyś w Kulki Woobies? Jeżeli nie to teraz macie okazję i koniecznie musicie z niej skorzystać. Kulki Woobies to jedna z najpopularniejszych gier pryskające kulki, w którą grają ludzie na całym świecie i która uwielbiana jest przez ludzi w każdym wieku. W tej grze kulki musicie strzelać zabawnymi, futrzatymi kulkami, które robią zabawne minki w inne tego typu kulki, które wiszą u góry planszy. Celem gry Kulki Woobies jest przejście wszystkich dostępnych plansz, a w każdej planszy chodzi o to, aby usunąć wszystkie kulki zanim zostaną one przygniecione przez głaz, który jest na górze planszy i co jakiś czas się obniża.


Te pryskające kulki nie są ograniczone czasowo – jedynie co was ogranicza to opadający głaz, jednak opada on co ileś ruchów, więc spokojnie – na pewno dacie radę. W grze Kulki Woobies musicie również uważać na to, aby kulki nie przeszły za bardzo w dół, bo doprowadzi to do końca waszej gry i będziecie musieć zaczynać całkowicie od początku, a tego chyba nie chcecie – prawda?

Jeżeli chodzi o opcje dostępne w grze Kulki Woobies to znajdziecie je po lewej stronie ekranu. Tam zaczynając od góry te pryskające bańki mają: ilość zdobytych punktów, poziom, w który gracie, ilość żyć, a w samym dolnym rogu macie wyłącznik dźwięków jakby komuś przeszkadzały. W prawym dolnym rogu tej gry kulki natomiast znajdziecie instrukcje jak grać w języku angielskim, więc zachęcam was raczej do przeczytania tego opisu.

A jak grać? To proste. W grze Kulki Woobies musicie jedynie klikać myszką w wybrane grupy kulek do których ma się przyczepić wystrzeliwana kulka. Klikacie lewy przycisk myszki i voila – kulka poleciała. Jak widać zasady i sterowanie gry Kulki Woobies jest bardzo proste, więc z pewnością nikt nie powinien mieć tutaj problemów. Te pryskające kulki są bardzo proste, ale też i wciągające, stąd też właśnie dzięki temu zyskały tak ogromną sympatię ludzi z całego świata. Jeżeli chcecie dołączyć do fanów gry Woobies to koniecznie zagrajcie w nią razem z nami oraz podzielcie się nią na portalach społecznościowych.

A teraz już dosyć mojego gadania – myszki w dłonie i zaczynamy zabawę. Kulki Woobies już czekają!

 

Kulki Woobies – wideo

Screeny z gry Kulki Woobies

Komentarze:

2
  1. Magdalena pisze:

    Uwielbiam kulki Woobies. To najlepsza gra pod słońcem! Tak zabawnym mordkom odmówić nie można. Polecam wszystkim gorąco kulki Woobies!

  2. Karola pisze:

    Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :* Kulki Woobies są wspaniałe! Gram w nie codziennie, hehe, i jeszcze mi się nie znudziły. Nic tak jak kulki Woobies mnie nie relaksuje i nie bawi. Naprawdę świetne kulki :)

Zostaw komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform