GryKulki

Clusterz

rh

Clusterz to pryskające kulki, które zostały stworzone przez te same osoby co gra Bubblez więc możecie być pewni, że zabawa będzie wyśmienita. Zasady są tu nieco inne niż w grze Bubblez, jednak również musicie usuwać kulki z planszy poprzez strzelanie do nich i układanie obok siebie minimum trzech takich samych kulek. Tutaj jednak kulki nie obniżają się, ale rozrastają z każdym ruchem, w którym nic nie zostanie usunięte. Gra Clusterz jest jednak prosta – jak to na pryskające kulki przystało więc z pewnością nawet najmłodsi gracze nie będą mieć z nią problemów.

Pryskające kulki Clusterz to zabawa dla każdego bez wyjątku. Macie tu do przejścia kilkanaście fajnych plansz, więc nudzić się nie będziecie. Ta gra kulki jest prosta, ale jeśli będziecie mieć jakieś problemy to zamieszamy wideo (cała playlista), z którego dowiecie się jak skutecznie przejść wszystkie plansze tej gry kulki – mam nadzieję, że wam to coś pomoże. Zachęcam was również do podzielenia się naszą grą ze znajomymi na portalach społecznościowych, pocztą lub poprzez komunikator :)

Jeżeli lubicie pryskające kulki  to koniecznie zagrajcie z nami w grę Clusterz. Clusterz to świetna gra kulki, którą z pewnością polubicie. Grafika jest przyjemna a rozgrywka jeszcze bardziej – tym mocniej, iż macie tutaj do przejścia kilkanaście różnych – bardzo wciągających – plansz. Zabawa z pewnością będzie znakomita i nie będziecie się nudzić.

Zasady gry kulki Clusterz są standardowe – czyli strzelacie kulkami tak, aby na planszy obok siebie były minimum trzy tego samego koloru kulki, które znikną wtedy z planszy. Aby przejść do kolejnej planszy w grze Clusterz trzeba usunąć wszystkie kulki. Pamiętać należy jednak o tym, że gdy w danym ruchu nic nie usuniecie kulki rozrosną się – całkiem fajny efekt i niespotykany w innych grach pryskające kulki. Świetny efekt robi również pryskanie kulek – koniecznie zwróćcie na niego uwagę.


Tradycyjnie w grze Clusterz sterowanie odbywa się za pomocą myszki, więc nie powinniście mieć z tym problemów. Jeżeli chodzi o opcje tej gry kulki to nie ma tutaj ograniczenia czasowego, kulki też się nie obniżają. Na dole w lewym rogu znajdziecie numer planszy, w którą gracie, a idąc na prawo macie ilość zdobytych punktów. W prawym górnym rogu tej gry kulki znajdziecie takie opcje jak: wyłącznik dźwięków oraz zmianę języka gry Clusterz. Zaś w prawym dolnym rogu macie przycisk MENU, który pozwala wam na opuszczenie tej gry kulki.

No i to już w zasadzie wszystko. Kulki Clusterz są naprawdę fajne i proste, więc zachęcam gorąco do zabawy wszystkich – nawet tych najmłodszych – jestem pewna, że każdy będzie się tutaj znakomicie bawić. Polecamy również inne nasze gry kulki, które są również wspaniałe. Bawcie się z nami i dzielcie się naszymi grami kulki ze znajomymi.

Powodzenia!!!

 

Clusterz – wideo

Screeny z gry Clusterz

Zostaw komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform