GryKulki

Bubblez

Bez nazwy-1

Bubblez - to kolejne znakomite pryskające kulki, w które możecie pograć zupełnie za darmo. Podobnie jak Woobies tak i gra Bubblez cieszy się ogromną popularnością na całym świecie wśród ludzi w każdym wieku. W grze Bubblez musicie usuwać kulki tradycyjnie jak to bywa w grach pryskające kulki strzelając innymi kulkami tak, aby obok siebie znalazły się minimum trzy tego samego koloru kulki. W grze Bubblez dodatkowym utrudnieniem jest to, że kulki obniżają się z każdym celnym ruchem, a nie jak to zwykle bywa  – z niecelnym. Co więc zrobić, aby wygrać? Celować do źródła.

Jeżeli lubicie pryskające kulki to bez wątpienia będziecie się znakomicie bawić z grą Bubblez. Jest to naprawdę najwyższej klasy gra kulki, która ma świetną grafikę, a także wprowadza do świata gier kulki coś nowego – czyli właśnie obniżanie się kulek przy każdym celnym strzale, a celny strzał to taki, który pozwala na usunięcie kulek z planszy. Gra Bubblez jest wieloplanszowa, a do kolejnych plansz przechodzi się wtedy, gdy usunie się wszystkie kulki z danej planszy. No to do dzieła – czas zaczynać zabawę!

Pryskające kulki Bubblez to rozrywka dla małych i dużych. W tej grze kulki macie za zadanie przejść wszystkie plansze poprzez usuwanie z nich wszystkich kulek. Jak już jednak we wstępie wspomniałam kulki obniżają się zawsze wtedy, gdy uda wam się jakieś inne usunąć z planszy. Co więc zrobić? Skupić się na grze i zwrócić uwagę na to, że kulki obniżają się zawsze tam, gdzie zza planszy wystaje jedna kulka. Widzicie? Pewnie tak, a więc szczególną uwagę musicie zwrócić właśnie na te kulki, które tam są przyczepione, by nie przeszły przez dolną granicę planszy, bo wtedy wasza gra kulki dobiegnie końca.


Przepisem na sukces w grze Bubblez jest to, by strzelać w kulki źródłowe, czyli te, które są najbliższej górnej granicy planszy. Usuwając kulkę źródłową w grze Bubblez znikają również wszystkie do niej przyczepione oraz w danym miejscu już więcej w danej planszy nie pojawią się kulki. Prosty sposób? Oczywiście, że tak o czym się przekonacie rozpoczynając zabawę razem z nami.

Wspomniałam, że w grze Bubblez musicie się skupić, jednak nie oznacza to, że macie się stresować, ależ skąd! Gra Bubblez to bardzo proste  pryskające kulki i z pewnością nikt nie będzie z was miał z nimi problemów i z pewnością będziecie się fantastycznie bawić. Gra Bubblez dostarcza naprawdę świetnej zabawy, a także mnóstwa relaksu oraz chwili zapomnienia. Przenosząc się do kolorowego świata gier kulki możecie się oderwać od problemów dnia codziennego, które czasem człowieka zbyt bardzo przytłaczają.

Jak grać w kulki Bubblez? Wystarczy myszka, którą będziecie musieć odpowiednio klikać na planszy. Jeżeli zaś chodzi o opcje tej gry pryskające kulki to na dole po prawej macie przycisk MENU pozwalający wam na pauzę w grze, zaś w prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięków. Lewym dolny róg tej gry kulki zawiera natomiast informację o poziomie, w który aktualnie gracie, a idąc na prawo macie ilość zebranych punktów.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę Bubblez. Mam nadzieję, że polubicie te pryskające kulki i chętnie podzielicie się nimi na portalach społecznościowych. Zapraszam was gorąco do zabawy i życzę powodzenia!!!

 

Bubblez – wideo

Screeny z gry Bubblez

Komentarze:

1
  1. Colorful Bubbles - Ubieranki | Gry dla dziewczyn pisze:

    [...] Bubbles to nie gra pryskające kulki typu Bubblez, w które możecie zagrać np. tutaj http://www.grakulki.eu/bubblez, ale gra ubieranki, w której wokół dziewczyny, którą będziecie ubierać wirować będą [...]

Zostaw komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Softform